Wereldwijd worden de Japanse automerken geprezen om hun baanbrekende ontwerpen en het hoge kwaliteitsniveau van hun auto's. Dat is ook te merken aan deze Nissan Micra. De aandrijving van deze Nissan wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. Bij de uitrusting van deze Nissan horen onder meer LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
In deze auto klinkt uw favoriete muziek nog beter dankzij het high performance audiosysteem. Parkeersensoren zijn een handig hulpmiddel om parkeerschades te voorkomen. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Nissan heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. U bedient de cruise control eenvoudig zonder uw handen van het stuur te halen. Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn navigatiesysteem, DAB ontvangst, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer.
De Nissan Micra is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden; de verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Voor meer veiligheid detecteert deze auto het risico van een aanrijding tijdig via de forward collision warning. Verder is deze auto uitgerust met accident avoidance system, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als hij voor u staat. Neemt u snel contact met ons op voor een afspraak?
BedrijfsinformatieBosch Car Service Autobedrijf den Das & Vos, te Den Oever pal naast de A7 voor de afsluitdijk op 45 minuten rijden vanaf Amsterdam.
Wij zijn actief sinds 1978 met onderhoud en reparatie incl. service verlening.
Heden ten dage is ons bedrijf uitgegroeid naar een enthousiast team van 7 automobiel fanaten, mede daarom zijn wij tevens werkzaam voor de ANWB als Partner met 2 pech hulpverleningsvoertuigen. Daarbij zijn wij ook voorzien van een eigen motoren/versnellingsbak revisie afdeling met een separate werkplaats gevuld met alle benodigde machines en natuurlijk vakkennis.
Dankzij onze uitgebreide service verlening weten ook lease maatschappijen, lokale overheden en defensie, onze werkplaats te vinden!
Onze auto verkoop heeft als doel om onze trouwe klantenkring te behouden en te vergroten, vandaar de standaard 1 jaar Bovag garantie!
Kortom, Autobedrijf den Das & Vos voor het juiste onderhoud en reparatie met behoud van fabrieksgarantie.
Vooraf overleg over de verwachte kosten, APK keuringen, Airco service en reparatie, automatische versnellingsbak spoelen en service, ruit reparatie, schade begeleiding, aanhangwagen verhuur, autowasstraat, EV onderhoud en reparatie, pechhulp verlening, Camper/bedrijfswagen onderhoud en reparatie, wij doen alles voor uw auto.
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, echter kunnen er altijd afwijkingen zitten in tekst, opties, foto's e.d. Hier kunnen GEEN rechten aan worden ontleent.